Dámy a páni, milí priatelia.


Takmer   presne   do  roka  a  do   dňa   Vás   pozývame   na  „ Ples východniarov" v Bratislave. S radosťou pripravujeme už devätnásty ročník tejto spoločenskej udalosti, ktorou chceme vytvoriť priestor na stretnutie rodákov z východného Slovenska, ale aj tých, ktorí majú radi tento kút Slovenska.

 

Od roku 2009 sa koná Ples pod záštitou PATRIOTU - Klubu východniarov. 

 

Veríme, že príťažlivý program, odovzdávanie CENY PATRIOTU - "KAPURKA" pre osobnosť  z východného Slovenska, ktorá svojou prácou a činnosťou významnou mierou prispela k zviditeľneniu východniarov v rámci Slovenska, ako aj v zahraničí, tóny tanečnej hudby, milé stretnutia s priateľmi i známymi pri pohári dobrého vína budú pre Vás príjemným zážitkom.

 

Sme veľmi radi, že i po tomto plese budeme vedieť pomôcť sociálnemu zariadeniu na východe Slovenska. Z každého plesu darujeme 10% zo vstupného na detský  domov, sociálne  zariadenie. Tento rok venujeme finančný dar pre DSS IDEA Prakovce a SENIOR DOM SVIDA vo Svidníku.  


Milí priatelia, veríme, že devätnásty „Ples východniarov" bude pre vás príjemným zážitkom a udalosťou, na ktorú sa nezabúda.

akademický maliar
DUŠAN SEKELA v. r.
čestný predseda